Vážení zákazníci, od 20.9. je Trenčín červený okres a podľa platných opatrení sa v interiéri vyžaduje respirátor. Ďakujeme za dodržiavanie nariadení pri vstupe do našej prevádzky.
Autodiely pre vozidlo
Vybrať model
Typ motora

Formulár na vrátenie tovaru

Odstúpenie od kúpnej zmluvy* Meno a priezviskoVaša poštová adresaVaše telefónne číslo* Číslo faktúryVyberte produkt* Kód vráteného produktuPočet ksPripojiť produkt ...Zrušiť ...Vrátené produkty
  Číslo bankového účtu* Dátum nákupuDôvod vráteniaPripojené súboryOdoslať

  Vážení zákazníci, tovar, ktorý potrebujete vrátiť, nám môžete poslať jednou z týchto možností dopravy:

  • Prostredníctvom Packety (poznáte ako Zásielkovňa)

  Zásielku môžete podať na ktoromkoľvek odbernom mieste Zásielkovne. Pri podaní zásielky je nutné uviesť ID našej firmy 95774741 – služba spoplatnená sumou 3 € s DPH. Poplatok 3 € Vám bude následne odpočítaný z čiastky, ktorú Vám vrátime (dobropis).

  • Prostredníctvom pošty na adresu AutoRicambi

  Tovar zašlite na adresu predajne AutoRicambi – AutoRicambi, s.r.o., Kasárenská 2404, 911 05 Trenčín. Tovar zasielajte AKO BALÍK, NIE ako list. Tovar NESMIE byť zaslaný na dobierku.

  V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky na čísle 032/32 17 200 alebo e-mailom na adrese info@autoricambi.sk.
  Doplňujúce informácie k vráteniu tovaru najdetu v OP v časti Odstúpenie od kúpnej zmmluvy: https://www.autoricambi.sk/obchodne-podmienky/

  Namiesto online formulára, ktorý šetrí naše lesy a náš spoločný čas si môžete formulár na vrátenie tovaru stiahnuť aj vo formáte pdf a vyplniť. Oveľa pohodlnejšie je to však prostredníctvom online formulára.