Autodiely pre vozidlo
Vybrať model
Typ motora

Profil spoločnosti

AutoRicambi.sk – Správne diely. Správne ceny.

V spoločnosti AutoRicambi sa špecializujeme na náhradné diely vozidiel IVECO a Fiat Professional. Venujeme sa predaju autodielov na úžitkové a nákladné vozidlá modelov IVECO Daily, EuroCargo, TurboDaily, Fiat Ducato, Fiat Doblo, Peugeot Boxer, Citroën Jumper, Renault Master, Trafic a Kangoo.

Založeniu AutoRicambi v roku 2010 predchádzali dlhoročné odborné skúsenosti získané predajom náhradných dielov Fiat a servisovaním vozidiel IVECO. Od vzniku spoločnosti je naším cieľom zabezpečenie kvalitných dielov za prijateľné ceny, odborné poradenstvo a profesionálny prístup k našim zákazníkom.

Mapa zásielok odoslaných do sveta za rok 2022:

Výhody nákupu u nás: 

Špecializovaný obchodŠpecializácia – naša úzka špecializácia je zárukou komplexných znalostí v oblasti predaja náhradných dielov IVECO, Fiat Professional a dodávkových dielov Peugeot, Renault a Citroen. Vašimi objednávkami sa aktívne zaoberáme a kontrolujeme ich. Venujeme sa veľkoobchodnému, maloobchodnému a online predaju.

Vlastný sklad autodielov Vlastný sklad náhradných dielov – vďaka automatickej aktualizácii skladovej dostupnosti Vám garantujeme vždy aktuálny a reálny stav tovaru v našom e-shope. V ponuke máme originálne autodiely aj neoriginálne diely od značkových výrobcov, ktorých kvalitu máme rokmi overenú.

Expresná dopravaExpresná doprava – široký sortiment autodielov na vlastnom sklade expedujeme v deň objednávky a doručujeme do 24 hodín alebo umožňujeme ich okamžitý osobný odber v predajni. Ostatné náhradné diely sú doručované dopravcom v najkratšom možnom čase.

Odborné poradenstvoOdborné poradenstvo súčasťou nášho zákazníckeho servisu je odborná telefonická a online podpora, náhradné diely pre Vás vyhľadáme v katalógu originálnych náhradných dielov podľa VIN kódu vozidla, pomôžeme Vám s výberom správneho dielu, overíme jeho cenu a dostupnosť.

Registračné výhodyRegistračné výhody – vážime si Vašu dôveru, preto Vám po registrácii prinášame registračné výhody v podobe informácií o zľavách, akciách a novinkách, prehľadu histórie Vašich objednávok a prideľujeme Vám registračnú zľavu.

Na vašom súkromí nám záleží

Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili najlepšie služby. Na využívanie týchto dát potrebujeme Váš súhlas, ktorý nám udelíte kliknutím na „Povoliť cookies“.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie