Autodiely pre vozidlo
Vybrať model
Typ motora

Výhody registrácie

Prečo sa registrovať

Registrácia v našom e-shope sa Vám vždy oplatí. V prípade, že nechcete využívať nižšie uvedené výhody registrácie, môžete u nás nakupovať aj ako neregistrovaný užívateľ. Registrácia je nezáväzná, všetky Vami uvedené údaje podliehajú ochrane v zmysle platnej legislatívy

Výhody registrácie:

 • Registračná zľava
  Naše ceny sa snažíme držať na rozumnej hladine, úvodnú registračnú zľavu z predajnej ceny Vám prideľujeme ako poďakovanie za registráciu. Ak je na produkt poskytnutá zľava, v detaile ihneď vidíte, koľko budete platiť. Veľkoobchodné ceny a zľavy podľa odberov nastavujeme individuálne. 
    
 • BONUSY za nákup
  Iba registrovaných zákazníkov odmeňujeme za nákup v e-shope rôznymi bonusmi a darčekmi.
    
 • Úspora času
  Kontaktné a fakturačné údaje vyplníte iba raz a pri každej ďalšej objednávke sú vyplnené automaticky.
   
 • Sledovanie objednávky
  Ako registrovaný úžívateľ ste informovaný o stave a procese vybavovania Vašej objednávky.
    
 • Prehľad objednávok a faktúr
  K dispozícii máte prehľad Vašich objednávok a uhradených faktúr v sekcii Prihlásenie prostredníctvom voľby Prehľad objednávok a Prehľad faktúr.
    
 • Správa účtu
  Ako registrovaný užívateľ máte možnosť upravovať Vaše kontaktné a fakturačné údaje v sekcii Prihlásenie prostredníctvom voľby Správa účtu.
    
 • Odber noviniek
  Registrovaných užívateľov informujeme o aktuálnych akciách a novinkách v našom e-shope zasielaním elektronického newslettra. V prípade nezáujmu o výhodné akcie môžete odber kedykoľvek zrušiť.
Na vašom súkromí nám záleží

Používame cookies, aby sme Vám zabezpečili najlepšie služby. Na využívanie týchto dát potrebujeme Váš súhlas, ktorý nám udelíte kliknutím na „Povoliť cookies“.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie